Speelschema EK 2012

Pouleverdeling

Poule A: Poule B: Poule C: Poule D:
1.Polen 1.Nederland 1.Spanje 1.OekraÔne
2.Griekenland 2.Denemarken 2.ItaliŽ 2.Zweden
3.Rusland 3.Duitsland 3.Ierland 3.Frankrijk
4.TsjechiŽ 4.Portugal 4.KroatiŽ 4.Engeland

Speelschema Poule A:

Vrijdag 8 juni:
Warschau (Pol) – Nationaal Stadion
18:00 uur: Polen – Griekenland

Wroclaw (Pol) – Municipal Stadion
20:45 uur:†Rusland – TsjechiŽ

Dinsdag 12 juni:
Wroclaw (Pol) – Municipal Stadion
18:00 uur:†Griekenland – TsjechiŽ

Warschau (Pol) – Nationaal Stadion
20:45 uur: Polen – Rusland

Zaterdag 16 juni:
Warschau (Pol) – Nationaal Stadion
20: 45 uur:†Griekenland – Rusland

Wroclaw (Pol) – Municipal Stadion
20: 45 uur:†TsjechiŽ – Polen

Speelschema Poule B:

Zaterdag 9 juni
Charkov (Oek) – Metalist Stadion
18.00 uur: Nederland - Denemarken

Lviv (Oek) – Ukraina Stadion
20:45 uur:†Duitsland †- Portugal

Woensdag 13 juni:
Lviv (Oek) – Ukraina Stadion
18: 00 uur:†Denemarken – Portugal

Charkov (Oek) – Metalist Stadion
20:45 uur: Nederland - Duitsland

Zondag 17 juni:
Charkov (Oek) – Metalist Stadion
20:45 uur:†Portugal – Nederland

Lviv (Oek) – Ukraina Stadion
20:45 uur:†Denemarken -†Duitsland

Speelschema Poule C:

Zondag 10 juni:
Gdansk (Pol) – Arena Gdansk
18.00 uur:† Spanje – ItaliŽ

Poznan (Pol) – Miejski Stadion
20:45 uur:†Ierland – KroatiŽ

Donderdag 14 juni:
Poznan (Pol) – Miejski Stadion
18:00 uur:†ItaliŽ – KroatiŽ

Gdansk (Pol) – Arena Gdansk
20:45 uur: Spanje – Ierland

Maandag 18 juni:
Gdansk (Pol) – Arena Gdansk
20:45 uur:†KroatiŽ – Spanje

Poznan (Pol) – Miejski Stadion
20:45 uur:†ItaliŽ -†Ierland

Speelschema Poule D:

Maandag 11 juni:
Donetsk (Oek) – Donbass Arena
18:00 uur:†Frankrijk – Engeland

Kiev (Oek) – NSC Olympisch Stadion
20:45 uur: OekraÔne – Zweden

Vrijdag 15 juni:
Kiev (Oek) – NSC Olympisch Stadion
18:00 uur:†Zweden – Engeland

Donetsk (Oek) – Donbas s Arena
20:45 uur: OekraÔne – Frankrijk

Dinsdag 19 juni:
Donetsk (Oek) – Donbass Arena
20:45 uur:†Engeland – OekraÔne

Kiev (Oek) – NSC Olympisch Stadion
20:45 uur:†Zweden – Frankrijk

Kwartfinales:

Donderdag 21 juni (20:45 uur):
Warschau (Pol) – Nationaal Stadion
1. Winnaar groep A – 2e groep B

Vrijdag 22 juni (20:45 uur):
Gdansk (Pol) – Arena Gdansk
2. Winnaar groep B – 2e groep A

Zaterdag 23 juni (20:45 uur):
Donetsk (Oek) – Donbass Arena
3. Winnaar groep C – 2e groep D

Zondag 24 juni (20:45 uur):
Kiev (Oek) – NSC Olympisch Stadion
4. Winnaar groep D – 2e groep C

Halve finales:

Woensdag 27 juni (20:45 uur):
Donetsk (Oek) – Donbass Arena
5. Winnaar 1 – Winnaar 3

Donderdag 28 juni (20:45 uur):
Warschau (Pol) – Nationaal Stadion:
6. Winnaar 2 – Winnaar 4

Finale:

Zondag 1 juli (20:45 uur):
Kiev (Oek) – NSC Olympisch Stadion
Winnaar 5 – Winnaar 6

Post to Twitter

Tags:

Categorie:

Reageer

Designed by: Soccer Blogger. Sponsored by: Article directory, webdesign berlin, fernstudium.